Arhiv novic
Romanje po poteh sv. Janeza XXIII, sv. Ambroža in sv. Avguština
15. 5. 2023

Naše letošnje romanje pretežno po deželi Lombardiji v severni Italiji smo poimenovali »zavezani božjemu klicu«.

Mirenski Grad približajmo ljudem
15. 5. 2023

V ponedeljek 15. 5. 2023 smo pripravili tiskovno konferenco za novinarje o projektu Mirenski Grad približajmo ljudem, ki je nastal v okviru strategije lokalnega razvoja pod skrbništvom LAS v objemu sonca.

Križev pot za družine
29. 3. 2023

V nedeljo popoldan, 26.3.2023, smo se družine, mladi in drugi posamezniki zbrali, da bi skupaj po poti na Mirenski Grad molili križev pot.

Skupaj preživeli zimske počitnice
14. 2. 2023

Prišle so zimske počitnice in na Mirenskem Gradu smo se zopet zbrali otroci in mladi, z željo, da bi skupaj preživeli lep teden.

Delo, igra, ustvarjanje in praznovanje novega leta
11. 1. 2023

V novoletnem času smo se na duhovni obnovi zbrali prostovoljci društva, skupaj z družinami.

Jaslice 2022
25. 12. 2022

Naj nam ta noč utrdi zavest, da je pomembno, da gradimo svoje življenje na Resnici z veliko začetnico, na Besedi, ki danes prihaja med nas!

Hvaležnost in ljubezen naj bosta naše vodilo.
9. 12. 2022

Prvi vikend v decembru, smo se družine, mladi in malo manj mladi zopet zbrali na duhovni obnovi na Mirenskem Gradu. Po večerji nas je v kapeli Gnidovčevega doma nagovoril voditelj g. Peter Žakelj. Kratkemu uvodu v temo duhovne obnove je sledila skupna mol

Sveti Miklavž med nami
8. 12. 2022

Ponedeljek, 5. 12. 2022, je bil v Društvu prostovoljcev Vincencijeve zveze dobrote prazničen in vesel dan. Obiskal nas je Sveti Miklavž. Obdaril je otroke v varstvu in na učni pomoči, obiskal je dobrotnike in poslovne sodelavce društva, razveselil pa je t

Mah, zelenje, okraski, svečke... Ustvarjanje adventnih venčkov
2. 12. 2022

V soboto 26. novembra, smo na Mirenskem Gradu izdelovali adventne venčke. Zbralo se nas je kar veliko prostovoljcev, mladih, družin z otroki in drugih.

Nas molitev spreminja?
15. 11. 2022

Prvi vikend v mesecu novembru smo se ponovno zbrali na duhovni obnovi na Mirenskem Gradu, ki jo vodi g. Peter Žakelj. Srečanje družin, mladih in malo manj mladih se je začelo v petek zvečer z večerjo, ki ji je sledilo razmišljanje, pogovor in molitev.