Scegli la lingua:

Vokalna skupina Mirenski Grad

Na Mirenskem Gradu že od leta 2005 deluje vokalna skupina, ki sodeluje pri mladinskih mašah. Vanjo se vključujejo otroci, mladi ter cele družine.

Družinski večeri

V človeka je od nekdaj položeno hrepenenje po varnosti in sprejetosti. Želi si, da bi bil nekje doma ter da bi nekomu pripadal. Ta lepa hrepenenja pa v vsakdanjem življenju pogosto ostajajo pozabljena ali skrita pod kopico stisk in skrbi.

Srečanja za družine

Na Mirenskem Gradu vse leto pripravljamo različne dogodke, ki družino in posameznike spodbujajo ter jim vlivajo upanje, da niso sami.

Osebni pogovor

V Društvu prostovoljcev VZD nudimo terapije parom, staršem, mladim in drugim posameznikom, ki so v stiski in iščejo rešitev za svoje težave. Namenjene so vsem, ki si od odnosov želijo več.